Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Hrubieszowie

Przetargi 2010

AKTUALNOŚCI:

Przetarg nieograniczony na: Organizację i przeprowadzenie turnusu rehabilitacyjnego połączonego z dodatkowymi cyklami zabiegów rehabilitacyjnych dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych w: województwie małopolskim lub województwie śląskim.

Utworzono dnia 20.07.2015

Przetarg nieograniczony na: Organizację i przeprowadzenie turnusu rehabilitacyjnego połączonego z dodatkowymi cyklami zabiegów rehabilitacyjnych dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych w: województwie małopolskim lub województwie śląskim. -...

czytaj dalej... na temat: Przetarg nieograniczony na: Organizację i przeprowadzenie turnusu rehabilitacyjnego połączonego z dodatkowymi cyklami zabiegów rehabilitacyjnych dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych w: województwie małopolskim lub województwie śląskim.

Organizacja i przeprowadzenie turnusu rehabilitacyjnego wraz z dodatkowym cyklem zabiegów rehabilitacyjnych dla osób niepełnosprawnych w: Zakopane i Ustroń.

Utworzono dnia 20.07.2015

Organizacja i przeprowadzenie turnusu rehabilitacyjnego wraz z dodatkowym cyklem zabiegów rehabilitacyjnych dla osób niepełnosprawnych w: Zakopane i Ustroń - 2010.07.05

czytaj dalej... na temat: Organizacja i przeprowadzenie turnusu rehabilitacyjnego wraz z dodatkowym cyklem zabiegów rehabilitacyjnych dla osób niepełnosprawnych w: Zakopane i Ustroń.

Przetarg nieograniczony na: Organizację i przeprowadzenie turnusu rehabilitacyjnego połączonego z dodatkowymi cyklami zabiegów rehabilitacyjnych dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych w: Zakopane i Ustroń.

Utworzono dnia 20.07.2015

Przetarg nieograniczony na: Organizację i przeprowadzenie turnusu rehabilitacyjnego połączonego z dodatkowymi cyklami zabiegów rehabilitacyjnych dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych w: Zakopane i Ustroń. - 2010.06.22   Dokumenty do...

czytaj dalej... na temat: Przetarg nieograniczony na: Organizację i przeprowadzenie turnusu rehabilitacyjnego połączonego z dodatkowymi cyklami zabiegów rehabilitacyjnych dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych w: Zakopane i Ustroń.

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Grudzień 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny:

Polecamy

Odnośnik do Strony Starostwa w Hrubieszowie


Odnośnik do Strony Urzędu Miasta w Hrubieszowie


Odnośnik do Strony Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Lublinie


Odnośnik do strony Wydziału Polityki Społecznej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie


Odnośnik do strony Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej


Odnośnik do platformy epuap


Odnośnik do portalu empatia


Odnośnik do strony Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych


Odnośnik do Systemu Obsługi Wsparcia


Odnośnik do strony Biura Pełnomocnika Rządu do spraw Osób Niepełnosprawnych


Odnośnik do portalu niepełnosprawni.pl


Odnośnik do Rejestru Ośrodków Turnusowych


Odnośnik do Rejestru Jednostek Pomocy Społecznej